W biznesie mierz wysoko i wierz w to, czego naprawdę chcesz.

Każdego dnia zapewniamy naszym partnerom zaawansowane produkty i usługi, które wspierają ich biznesy oraz pozwalają na dalszy, stabilny rozwój. Pracujemy na zasadach One Source Solutions™ aby zagwarantować jedno, kompleksowe źródło profesjonalnej obsługi inwestycji, tych największych, ale również tych nieco mniejszych. Rozwiązujemy wiele problemów przy trudnych projektach sektora spożywczego, szeroko pojętego sektora przemysłowego i przy skomplikowanych remontach. Nasz zespół złożony z ekspertów z branży posadzek przemysłowych pomaga Inwestorom oraz Generalnym Wykonawcom na każdym etapie inwestycji. Rozwiązania, które wdrażamy wspomagają między innymi bezpieczeństwo w procesie produkcji żywności, zabezpieczenie personelu oraz zapewniają stabilność procesów produkcyjnych, tym samym gwarantując skuteczną ochronę na lata. Analizujemy potrzeby firmy od podstaw i zapewniamy pewny grunt pod nogami. Jesteśmy pierwszym wyborem świadomych marek.

Oto jak osiągamy rezultaty:

Nasi partnerzy mogą liczyć na zaangażowanie całego zespołu począwszy od przygotowania projektu technicznego, przez dostarczenie profesjonalnych, certyfikowanych, żywicznych systemów posadzkowych, wykonanie posadzki przemysłowej pod nadzorem uprawnionej kadry menedżerskiej oraz późniejszy serwis. Dzięki tak wszechstronnej usłudze każdy partner zyskuje jedną, pełną gwarancję, szybszą realizację, mądrą optymalizację kosztów i pełne wsparcie techniczne, również po zakończeniu projektu.

Naszym atrybutem jest skuteczna pomoc na wszystkich etapach realizacji i szerokie spojrzenie na biznes naszych partnerów. Swoje kompetencje zdobywaliśmy przez lata, realizując największe inwestycje w Polsce i poza jej granicami. Pozyskane w ten sposób know—how pozwala nam dzielić się nowoczesną wiedzą i już na samym początku odpowiednio zoptymalizować procesy związane z doborem właściwych rozwiązań i późniejszą realizacją. To w konsekwencji wydłuża żywotność posadzek, wpływając korzystnie na stabilność i rentowność całej inwestycji.

Wdrożone przez nas zaawansowane technologie produkcji pozwoliły nam stać się wiodącym producentem żywicznych systemów posadzkowych. Dostawcy surowców wykorzystywanych w produkcji to wyłącznie renomowane firmy o najlepszym potencjale jakościowym dostępnym na rynku światowym. Tak, jesteśmy z nich dumni.