W biznesie mierz wysoko i wierz w to, czego naprawdę chcesz.

Jako zespół doświadczonych praktyków zajmujemy się zawansowaną produkcją oraz kompleksową realizacją inwestycji w zakresie instalacji żywicznych i betonowych posadzek przemysłowych. Specjalizujemy się w trudnych projektach sektora spożywczego, szeroko pojętego sektora przemysłowego i w skomplikowanych remontach. Kierujemy się zasadą One Source Solutions™ aby zapewnić jedno źródło rozwiązań w ramach kompletnego łańcucha dostaw profesjonalnych produktów i usług. Potrafimy skutecznie pomóc inwestorom przejść stabilnie przez cały proces inwestycyjny w zakresie posadzek przemysłowych, realizując go od A do Z, zapewniając jednocześnie jedną, pełną gwarancję.

Producent i instalator. Jeden silny partner — wiele korzyści.

Naszym atrybutem jest włączanie się w procesy inwestycyjne już na etapie projektu. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie, realizując największe inwestycje w Polsce i poza jej granicami. Zdobyte w ten sposób know—how pozwala nam już na samym początku odpowiednio zoptymalizować procesy związane z doborem właściwych produktów i późniejszą realizacją. To w konsekwencji wydłuża żywotność posadzek, wpływając na rentowność inwestycji.

Dzięki takiemu modelowi firmy jesteśmy w stanie realizować projekty w pełnym zakresie, począwszy od przygotowania projektu technicznego, przez produkcję i dostarczenie profesjonalnych, certyfikowanych, żywicznych systemów posadzkowych, wykonanie posadzki przemysłowej pod nadzorem uprawnionej kadry menedżerskiej oraz późniejszy serwis. Jeden partner + wiele usług = ułatwienie i skrócenie procesu inwestycyjnego, optymalizacja kosztów i pełne wsparcie techniczne, również po zakończeniu projektu.

Wdrożone przez nas zaawansowane technologie produkcji pozwoliły nam stać się wiodącym producentem żywicznych systemów posadzkowych. Dostawcy surowców wykorzystywanych w produkcji to wyłącznie renomowane firmy o najlepszym potencjale jakościowym dostępnym na rynku światowym. Tak, jesteśmy z nich dumni.