Wsparcie techniczne. Nowoczesne know—how.

Od wielu lat wspieramy architektów w procesie projektowym, dzieląc się wiedzą oraz zdobytym knowhow. W ramach współpracy oferujemy pomoc przy projektowaniu systemów posadzkowych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań gwarantujących właściwe zabezpieczenie. Wybierając nasze produkty projektant otrzymuje pełne wsparcie techniczne. Zapraszamy do współpracy biznesowej na podstawie umowy partnerskiej, która przyczyni się do usprawnienia Państwa działań oraz finalnej satysfakcji.

kontakt

Opowiedz nam o swoim projekcie, potrzebach i wyzwaniach.

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków co pozwala nam na przekazanie swoich wartości i kompetencji innym. Dlatego chętnie spotkamy się z Tobą i Twoim zespołem aby dowiedzieć się co sprawia Wam najwięcej problemów przy projektowaniu i doborze systemów posadzkowych i z jakimi wyzwaniami musicie się mierzyć na co dzień. To pozwoli na głębszą analizę tych zagadnień i efektywną pomoc z naszej strony. Wiele trudnych zagadnień jesteśmy w stanie rozwiązać już na samym początku współpracy. Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego, a my odpowiemy Ci w ciągu 2 dni i wskażemy skuteczne rozwiązania. Chętnie też ustalimy szczegóły spotkania w Twojej siedzibie lub bezpośrednio na realizowanym obiekcie aby opowiedzieć więcej w jakich obszarach możemy pomóc.

Atesty i certyfikaty

Wzorniki i detale architektoniczne

Chciałbyś użyć naszych produktów i gotowych detali architektonicznych w swoim projekcie? Napisz do nas, a z przyjemnością dostarczymy Ci nieodpłatnie wzorniki produktowe oraz niezbędne materiały, które pomogą Ci w pracy nad nowymi projektami.

    Formularz kontaktowy


    Wiadomość    kontakt