Działajmy razem. Mierz wysoko. Rośnij w siłę.

Angażujemy się w projekty na terenie całej Polski oraz poza jej granicami, dlatego nasze produkty można spotkać w wielu prestiżowych obiektach polskich i międzynarodowych marek. To sprawia, że materiały grupy TURKUS+LAINER są dobrze rozpoznawalne i budują świadomość marki wśród doświadczonych inwestorów. Dlatego jeśli jako wykonawca posadzek żywicznych myślisz o rozwoju swojej firmy, zwiększeniu zysków dzięki korzystnym warunkom cenowym i chciałbyś posiadać w swoim portfolio produkty, które budują zaufanie, spełniają najwyższe standardy jakościowe i mogą być dostarczone na Twoją realizację w szybkim czasie, zachęcamy Cię do współpracy i poznania oferty cenowej produktów.

kontakt

Sprawdź czy możesz zyskać dzięki współpracy z nami.

Chętnie spotkamy się z Tobą aby dowiedzieć się co sprawia Ci najwięcej problemów przy realizacji Twoich projektów oraz z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć na co dzień. To pozwoli na głębszą analizę zagadnień i efektywną pomoc z naszej strony. Proponujemy Ci również współpracę wykonawczą na wielu projektach w Polsce. Jeśli chciałbyś uczestniczyć w realizacji części z nich, zapraszamy Cię do kontaktu.

Wzorniki produktowe, instrukcje, kalkulacje cenowe.

Chciałbyś użyć naszych produktów w swoich realizacjach? Napisz do nas, a z przyjemnością dostarczymy Ci nieodpłatnie wzorniki produktowe, niezbędne instrukcje i kalkulacje cenowe, które pomogą Ci w pracy z Twoimi klientami.

    Formularz kontaktowy


    Wiadomość    kontakt